Hotely
Kongresové a relaxačné centrum KASKÁDY, Sielnica
DODÁVKA a NÁVRH: GRANTECH, Košice

Spoločnosť Grantech sa zúčastnila návrhu a realizovala dodávku IR tlmočníckeho systému a ozvučenia pre kongresové centrum Kaskády v Sielnici. IR tlmočnícky systém pozostáva z riadiacej jednotky, IR žiariča s výkonom 12,5W a z 50 prijímačov tlmočenia. Súčasťou systému je aj tlmočnícky pult LBB 3222/04 a nabíjací kufor pre prijímače. Ozvučenie je postavené na báze systémového predzosilňovača PLENA LBB 1925/10, ku ktorému sú pripojené 2 ks výkonových zosilňovačov, digitálny záznamník správ PLENA LBB 1965/00, zdroj hudby PLENA LBB 1961/00 a dva hlásateľské pulty LBB 1946/00, z ktorých je možné hlásiť do 6 samostatných zón. Celkovo je v systéme 140 reproduktorov. Systém je dvojkanálový.


ARCADIA HOTEL *****, Bratislava
DODÁVKA a NÁVRH: GRANTECH, Košice

Spoločnosť Grantech sa zúčastnila návrhu a realizovala dodávku ozvučenia - evakuačného rozhlasu a bezpečnostného kamerového systému pre jediný 5 hviezdičkový hotel v Bratislave (rok 2007) ARCADIA. Ozvučenie tvorí plne digitálny systém BOSCH PREASIDEO , ktorý umožňuje súčasne distribuovať až 28 audio kanálov v CD kvalite.


Hotel Thermia Palace *****, Piešťany
DODÁVKA a NÁVRH: GRANTECH, Košice

Spoločnosť Grantech sa zúčastnila návrhu a realizovala dodávku ozvučenia a evakuačného rozhlasu 5 hviezdičkový hotel Thermia Palace ***** v Piešťanoch. Ozvučenie je postavené na báze BOSCH PLENA VOICE ALARM.


Hotel Stupka, Tále
DODÁVKA a NÁVRH: GRANTECH, Košice

Spoločnosť Grantech sa zúčastnila návrhu a realizovala dodávku bezpečnostného kamerového systému pre Hotel Stupka na Táloch.


Hotel Golf, Tále
DODÁVKA a NÁVRH: GRANTECH, Košice

Spoločnosť Grantech sa zúčastnila návrhu a realizovala dodávku bezpečnostného kamerového systému pre Hotel Golf na Táloch.


Hotel Golf Yacht, Praha
DODÁVKA a NÁVRH: GRANTECH, Košice

Spoločnosť Grantech sa zúčastnila návrhu a realizovala dodávku bezpečnostného kamerového systému a evakuačného rozhlasu pre Hotel Golf Yacht Praha, ČR.


Hotel Košická Belá
DODÁVKA a NÁVRH: GRANTECH, Košice

Spoločnosť Grantech sa zúčastnila návrhu a realizovala dodávku bezpečnostného kamerového systému pre Hotel Košická Belá.


Hotel DOMICA *** Resort, DOMICA
DODÁVKA a NÁVRH: GRANTECH, Košice

Spoločnosť Grantech sa zúčastnila návrhu a realizovala dodávku bezpečnostného kamerového systému a ozvučenia - evakuačného rozhlasu pre Hotel Domica***. Ozvučovací systém je vybudovaný na digitálnej ústredni BOSCH Preasideo. Srdcom kamerového systému je digitálny záznamník BOSCH DIVAR.


Ski Hotel Donovaly
DODÁVKA a NÁVRH: GRANTECH, Košice

Spoločnosť Grantech sa zúčastnila návrhu a realizovala dodávku bezpečnostného kamerového systému a ozvučenia - evakuačného rozhlasu pre Ski Hotel Donovaly. Ozvučovací systém je vybudovaný na ústredni BOSCH Plena Voice Alarm v súlade s STN EN 60849. Obrazy kamier sú zaznamenávané digitálnym rekordérom BOSCH DIVAR.


Hotel Ambassador ****
DODÁVKA a NÁVRH: GRANTECH, Košice

Spoločnosť Grantech sa zúčastnila návrhu a realizovala dodávku bezdrôtového kongresového systému BOSCH DCN. V systéme je použitých 54 delegátskych jednotiek.

» Návrat na kompletný prehľad referencií
 


TITULKA     |     OBCHODNÉ PODMIENKY     |     CENNÍK     |     PODPORA     |     KONTAKTY
© Copyright GRANTECH, s.r.o. 2012, Všetky práva vyhradené :: Created by Peter HERMAN | phweb.sk