Športové haly
STEEL ARÉNA, KOŠICE
DODÁVKA a NÁVRH: GRANTECH, Košice

Spoločnosť Grantech sa zúčastnila návrhu a realizovala dodávku systému požiarneho rozhlasu pre nový zimný štadión v Košiciach. Evakuačný rozhlas pozostáva z 455 ks skrinkových,tlakových reproduktorov resp. zvukových projektorov BOSCH. Centrála na báze BOSCH PRAESIDEO pozostáva z 1ks riadiaca jednotka, 13 ks pracovný zosilňovač 1x 500 W, 1ks záložný zosilňovač 1x500W. Systém ďalej obsahuje hlásateľskú stanicu rozšírenú o 1 klávesnicu hlásateľa. Ozvučovací systém je prepojený s ústredňou EPS a je schopný automaticky hlásiť evakuačnú správu. Celkový výkon systému je 6.500 W.

MESTSKÁ HALA, NITRA
DODÁVKA a NÁVRH: GRANTECH, Košice

Spoločnosť Grantech sa zúčastnila návrhu a realizovala dodávku systému verejného ozvučenia a požiarneho rozhlasu pre mestskú halu v Nitre. Centrála je postavená na báze BOSCH PRAESIDEO.

ARÉNA POPRAD
DODÁVKA: GRANTECH, Košice

Spoločnosť Grantech realizovala dodávku požiarneho rozhlasu pre Arénu v meste Poprad. Systém evakuačného rozhlasu s centrálou BOSCH PLENA VOICE ALARM má celkovo inštalovaných 143 tlakových a stropných reprouktorov.

MESTSKÁ ŠPORTOVÁ HALA, HUMENNÉ
DODÁVKA : GRANTECH, Košice

Spoločnosť Grantech realizovala dodávku ozvučenia a požiarneho rozhlasu BOSCH pre Mestskú športovú halu v Humennom.

CHEMKOSTAV ARÉNA, MICHALOVCE
DODÁVKA: GRANTECH, Košice

Spoločnosť Grantech realizovala dodávku kamerového systému, systému verejného ozvučenia a požiarneho rozhlasu a EPS pre Chemkostav arénu v Michalovciach. Systém evakuačného rozhlasu a ozvučenia je vytvorený na báze BOSCH Plena Voice Alarm v súlade s STN EN 60849. Systém EPS je postavený na modernej modulárnej ústredni BOSCH FPA 5000.

GREY BEAR, TÁLE - Golfové ihrisko
DODÁVKA a NÁVRH: GRANTECH, Košice

Spoločnosť Grantech realizovala návrh a dodávku infromačného a bezpečnostného kamerového systému pre golfové ihrisko na Táloch.

» Návrat na kompletný prehľad referencií
 


TITULKA     |     OBCHODNÉ PODMIENKY     |     CENNÍK     |     PODPORA     |     KONTAKTY
© Copyright GRANTECH, s.r.o. 2012, Všetky práva vyhradené :: Created by Peter HERMAN | phweb.sk