Obchodné, nákupné a spoločenské centrá
Obchodno spoločenské centrum OPTIMA Košice
DODÁVKA a NÁVRH: GRANTECH, Košice

Spoločnosť Grantech sa zúčastnila návrhu a realizovala dodávku kamerového systému pre obchodno spoločenské centrum OPTIMA Košice. Kamerový systém s 57 farebnými kamerami s vysokým rozlíšením je pripojený do videocentrály pozostávajúcej zo štyroch farebných multiplexerov PHILIPS rady System 4 a štyroch digitálnych záznamníkov DVR1 prepojených do jedného celku. Tieto zariadenia sú ovládané cez jedinú klávesnicu KBD-MUX , ktorá slúži aj k riadeniu zobrazenia pre všetkých 8 monitorov LTC 2821/50.

Obchodné a bytové centrum ROZADOL C,D BATISLAVA
DODÁVKA a NÁVRH: GRANTECH, Košice

Spoločnosť Grantech sa zúčastnila návrhu a dodávky kamerového systému a evakuačného rozhlasu pre objekt ROZADOL C a D. Kamerový systém od výrobcu BOSCH Security Systems pozostáva celkovo z 42 kamier BOSCH, 4 ks digitálnych záznamíkov DIVAR II, 8 ks monitorov BOSCH a videomatice BOSCH Allegiant rady 8500 pre 64 kamier. Evakuačný rozhlas obsahuje 320 reproduktorov BOACH v rôznom prevedení. Centrála postavená na báze BOSCH PLENA VOICE ALARM s inštalovaným výkonom 2880 W je v súlade s STN EN 60849.

EUROPA Bussines Center, Banská Bystrica
DODÁVKA a NÁVRH: GRANTECH, Košice

Spoločnosť Grantech sa zúčastnila návrhu a dodávky IP kamerového systému na báze BOSCH Video Management Software. Nainštalovaných je 53 ks statických kamier BOSCH NWC 0455/10P a 1 ks otočnej kamery EnviroDome G4. Operátor má k dispozícii klientské pracovisko so 4 ks 19" LCD monitormi (zobrazenie multiscreen, alarm, mapa objetu, ... ) . 2 ks záznamových serverov poskytujú celkovú záznamovú kapacitu 4 TB.

Obchodné centrum SORÁVIA BATISLAVA
DODÁVKA : GRANTECH, Košice

Spoločnosť Grantech realizovala dodávku evakuačného rozhlasu pre objekt Sorávia Bratislava. V systéme je použitých 600 reproduktorov BOSCH a 245 regulátorov hlasitosti. Centrálu tovrí ústredňa BOSCH PLENA VOICE ALARM.

Dom nábytku GALAN Bratislava
DODÁVKA : GRANTECH, Košice

Spoločnosť Grantech realizovala dodávku evakuačného rozhlasu pre objekt Dom nábytku Galan Bratislava. Systém pozostáva zo 140 ks EVAC reproduktorov BOSCH a centrály BOSCH PLENA VOICE ALARM s výkonom 1240 W.

Nákupné centrum Laugarício, Trenčín
DODÁVKA a NÁVRH: GRANTECH, Košice

Spoločnosť Grantech sa zúčastnila návrhu a dodávky IP kamerového systému na báze BOSCH Video Management Software. Bolo nainštalovaných 25 ks statických kamier BOSCH NWC 0455-10P / NWC 0495-10P a 6 ks otočných kamier AutoDome VG4. Operátor má k dispozícii klientské pracovisko so 4 ks 19" LCD monitormi (zobrazenie multiscreen, alarm, mapa objetu, ... ) . V rámci dodávky evakuačného rozhlasu bol dodaný systém BOSCH PLENA VOICE ALARM v súlade s STN EN 60 849.

Obchodné centrum Cassovar Business Center I, Košice
DODÁVKA : GRANTECH, Košice

Spoločnosť Grantech realizovala dodávku evakuačného rozhlasu pre objekt Cassovar Business Center I . Bolo dodaných viac ako 800 reprobuktorov. Centrála v súlade s STN EN 60 849 na báze BOSCH PLENA VOICE ALARM má inštalovaný výkon 8 kW + 8 kW záloha.Obchodné centrum Galéria, Košice
DODÁVKA a NÁVRH: GRANTECH, Košice

Spoločnosť Grantech sa zúčastnila návrhu a dodávky kamerového systému a systému evakuačného rozhlasu. Kamerový systém má inštalovaných 47 ks pevných a 11 ks otočných kamier. Centrála so 64 video vstupmi integruje nový aj poôvodný kamerový systém. Evakuačný rozhlas pozostáva z viac ako 600 reprobuktorov a centrály v súlade s STN EN 60 849 na báze BOSCH PLENA VOICE ALARM s výkonom 5.2 kW + 5.2 kW záloha.GALÉRIA CUBICON, Staré Grunty Bratislava
DODÁVKA a NÁVRH: GRANTECH, Košice

Spoločnosť Grantech sa zúčastnila návrhu a dodávky kamerového systému a systému ozvučenia a evakuačného rozhlasu. V rámci dodávky kamerového systému bolo dodaných 71 ks kamier BOSCH FlexiDome VDC 0455 a 2 ks otočných kamier AutoDome VG4. Centrálu tvorí 5 ks do systémovej kaskády zapojených DVR BOSCH DIVAR II. Obraz z kamier je poskytuje celkom 8 ks monitorov BOSCH UML-170-90 a celý systém je riadený cez klávesnicu BOSCH KBD-DIGITAL. Evakuačný rozhlas pozostáva z viac ako 400 reprobuktorov a centrály v súlade s STN EN 60 849 na báze BOSCH PLENA VOICE ALARM.

AUPARK, ŽILINA
DODÁVKA a NÁVRH: GRANTECH, Košice

Spoločnosť Grantech sa zúčastnila návrhu a dodávky kamerového systému pre komplex AUPARK ŽILINA. V systéme bolo použitých celkom 83 kamier BOSCH . Tieto kamery sú zanamenávané a spravované systémom DIVAR XF. Uvedených záznamníkov je v systéme použitých 5 ks.

AUPARK , PIEŠŤANY
DODÁVKA a NÁVRH: GRANTECH, Košice

Spoločnosť Grantech sa zúčastnila návrhu a dodávky kamerového systému pre komplex AUPARK Piešťany. V systéme bolo použitých celkom 47 kamier BOSCH . Tieto kamery sú zanamenávané a spravované systémom DIVAR XF ( celkom 3 ks ).

AUPARK, KOŠICE
DODÁVKA a NÁVRH: GRANTECH, Košice

Spoločnosť Grantech sa zúčastnila návrhu a dodávky kamerového systému pre komplex AUPARK Košice. V systéme bolo použitých celkom 97 pevných a 14 otočných kamier BOSCH . Tieto kamery sú zanamenávané a spravované systémom DIVAR rada 700 ( celkom 7 ks ) . Na zobrazenie slúži 12 ks 20“ LCD monitorov BOSCH.

ďalšie objekty:

TESCO STORES Košice, TESCO STORES hypermarket Košice, TESCO STORES Prešov, predajne BALA ...

» Návrat na kompletný prehľad referencií
 


TITULKA     |     OBCHODNÉ PODMIENKY     |     CENNÍK     |     PODPORA     |     KONTAKTY
© Copyright GRANTECH, s.r.o. 2012, Všetky práva vyhradené :: Created by Peter HERMAN | phweb.sk