Doprava
Terminál – I.a II. ETAPA , LETISKO BRATISLAVA
DODÁVKA a NÁVRH: GRANTECH, Košice

Spoločnosť Grantech sa zúčastnila návrhu a realizovala dodávku systému elektrickej požiarnej signalizácie EPS a systému verejného ozvučenia a požiarneho rozhlasu pre nový terminál letiska MR Štefánika v Bratislave. V systéme EPS ktorý je postavený na platforme modulárnych ústrední FPA-5000 je požitých takmer 1 300 hlásičov. Celý systém EPS je integrovaný do systému BOSCH BIS, ktorý okrem mapových podkladov a vizualizácie udalostí zabezpečuje aj zobrazovanie alarmových scénárov. Pre ozvučenie a evakuačný rozhlas je použitá centrála na báze plne digitálneho systému ozvučenia BOSCH PRAESIDEO. Ďalej spločnosť Grantech zabezpečovala dodávku približbne 300 ks IP kamier.


TERMINÁL, LETISKO KOŠICE
DODÁVKA a NÁVRH: GRANTECH, Košice

Spoločnosť Grantech sa zúčastnila návrhu a realizovala dodávku kamerového systému a systému požiarneho rozhlasu pre nový terminál letiska v Košiciach. Pre integračný systém bolo dodaných 18 kamier DINION LTC 0455 a 3 kamery EnviroDome G3. Pre ozvučenie a evakuačný rozhlas je použitá centrála na báze plne digitálneho systému ozvučenia BOSCH PRAESIDEO v zostave: 1ks riadiaca jednotka, 2 ks zosilňovač 1x 500 W, 1ks zosilňovač 2x250W a 1ks 8x60W. V prípade poruchy pracovného zosilňovača systém automaticky zapojí záložný zosilňovač 1 x 500W. Východy k jednotlivým gate-om a centrálne pracovisko sú osadené 7 ks hlásateľských staníc. Ozvučovací systém je prepojený s ústredňu EPS a je schopný automaticky hlásiť evakuačnú správu. Pre ozvučenie exteriéru a vnútorných priestorov terminálu je použitých 190 ks reproduktorov BOSCH.


Železničná stanica Prešov
DODÁVKA a NÁVRH: GRANTECH, Košice

Spoločnosť Grantech sa zúčastnila návrhu a dodávky kamerového systému pre železničnú stanicu v Prešove. Riešenie je postavené na hybridnom digitálnom záznamíku BOSCH DiBos 8 k kapacitou záznamu 1 TB a možnosťou pripojenia 30 analógových a 32 IP kamier. Z dôvodu minimalizácie rizika rušenia kamier umiestnených na perónoch sú použité IP kamery BOSCH NWC 455/10P v počte 8 ks. V ostatných 13 prípadoch sú použité antivandal kamery BOSCH FlexiDome XT. V centálnej hale je umiestnená otočná kamera BOSCH AutoDome generácie 4. Operátor dianie v objekte môže sledovať na 3 ks profesionálnych 20" LCD monitoroch BOSCH MON201CL.


Železničná stanica Košice
DODÁVKA a NÁVRH: GRANTECH, Košice

Spoločnosť Grantech sa zúčastnila návrhu a dodávky kamerového systému pre železničnú stanicu Košice. Systém pozostáva zo statických kamier BOSCH. Centrálu tvorí digitálny záznamík MITSUBISHI DXTL-2500.


Autobusová stanica Košice
DODÁVKA a NÁVRH: GRANTECH, Košice

Spoločnosť Grantech sa zúčastnila návrhu a dodávky kamerového systému pre železničnú stanicu Košice. Systém pozostáva zo statických a otočných kamier. Centrálu tvorí maticový prepínač BOSCH Allegiant a digitálny záznamík BOSCH DIVAR.

ďalšie objekty:

Železničná stanica Čierna nad Tisou - kamerový systém
EuroBus Košice - kamerový systém


» Návrat na kompletný prehľad referencií
 


TITULKA     |     OBCHODNÉ PODMIENKY     |     CENNÍK     |     PODPORA     |     KONTAKTY
© Copyright GRANTECH, s.r.o. 2012, Všetky práva vyhradené :: Created by Peter HERMAN | phweb.sk