Priemysel
U.S.Steel s.r.o, KOŠICE
DODÁVKA a NÁVRH: GRANTECH, Košice

Spoločnosť Grantech sa zúčastnila návrhu a realizovala dodávku kamerových systémov do priemyselných prevádzok závodu Oceliareň, U.S.Steel s.r.o. Košice. Ide o systémy na sledovanie výrobných procesov odsírenia železa, kontinuálneho liatia, valcovne, konvertorov a pod. Pre tieto systémy je použitých celkom 20 ks 1/2" farebných kamier s vysokým rozlíšením LTC 600/10 resp. LTC 600/50, u ktorých sa využíva funkcia prepínania módov pre sledovanie štandardnej scény a scény z roztaveným kovom. V priestoroch s vysokou telepotu ( až 1300 st.celzia ) sú tieto kamery umiestnené do špeciálnych chladených krytov. Technologické velíny sú vybavené farebnými monitormi LTC 2814/90 resp. LTC 2821/90, kvadrátormi LTC 2377/50.

Železiarne Podbrezová a.s.
DODÁVKA a NÁVRH: GRANTECH, Košice

Spoločnosť Grantech sa zúčastnila návrhu rekonštrukcie pôvodného kamerového systému a realizovala dodávku systému pre ochranu vstupov a dôležitých uzlov v areáli firmy Železiarne Podbrezová. Jadro systému tvorí dvojica digitálnych záznamníkov pre 16 kamier DIVAR II a dve klávesnice KBD-DIGITAL, pričom jedna z nich je pripojená cez predlžovaciu sadu LTC 8557/50 na vzdialenosť 500 m. Snímanie ŠPZ vozidiel na vrátniciach zabezpečujú kamery DINION LTC 0356/10 pre dopravné aplikácie. Pre ostatné scény sú použité farebné kamery s vysokým rozlíšením DINION LTC 0455/50 a dve otočné kamery EnviroDome G3. Operátor má k dispozícii celkom 5 monitorov.

Slovenské Magnezitové Závody a.s. Jelšava
DODÁVKA a NÁVRH: GRANTECH, Košice

Spoločnosť Grantech sa zúčastnila návrhu a realizovala dodávku technologicko bezpečnostného kamerového systému v areáli závodu Magnezitových závodov v Jelšave. IP kamerový systém je postavený na modernej špičkovej technológii BOSCH Video Management Software. Prenosové cesty sú vybudované technológiou opických vlákien. Riešenie pozostáva zo statických a otočných kamier, ktoré sledujú technologické procesy alebo priestory dôležité z oblasti bezpečnosti. Statické kamery sú vybavené inteligentným detektrom pohybu IVMD 1.0., ktorý upozorňuje obsluhu na dôležité udalosti. Systém obsahuje 2 klientov pre bezpečnostný management a 3 klientov, ktorých využívajú pracovníci výroby.

VODNÉ DIELO ŽILINA
DODÁVKA a NÁVRH: GRANTECH, Košice

Spoločnosť Grantech sa zúčastnila návrhu a realizovala dodávku kamerového systému pre ochranu vodného diela Žilina. Systém pozostáva z 6 otočných kamier ( 5x EnviroDome Deň/Noc G3 , 1 x AutoDome Basic ) a jednej statickej kamery DINION LTC 0455/10. Jedna z otočných kamier je umiestnená v bode vzdialenom 7 km a je realizovaný bezdrôtový prenos videosignálu a riadiacich dát do videocentrály. Tá pozostáva z digitálneho záznamníka DIVAR, klávesnice KBD-DIGITAL a 21" farebného monitora.

Východoslovenské stavebné hmoty, a.s.
DODÁVKA: GRANTECH, Košice

Spoločnosť Grantech sa zúčastnila dodávok kamerových systémov pre objekty spoločnosti Východoslovenské stavebné hmoty a.s. Systémy sú inštalované v Sídle spoločnosti Turňa nad Bodvou, cementáreň Turňa nad Bodvou, štrkovne: Geča, Orlov, Milhosť, Betonárky Košice a Poprad.

KRÁLOVO POLE CRANES, a.s. BRNO
DODÁVKA A NÁVRH: GRANTECH, Košice

Spoločnosť Grantech sa zúčastnila dodávok kamerových systémov pre mostové žeriavy určené pre U.S.Steel Košice.

TIK Slovakia s.r.o., Košice - výroba korunkových uzáverov
DODÁVKA A NÁVRH: GRANTECH, Košice

Spoločnosť Grantech sa zúčastnila návhu a dodávky kamerového systému v objekte spoločnsoti TIK Slovakia s.r.o.

Casspos a.s., Košice - strojárenská výroba
DODÁVKA: GRANTECH, Košice

Spoločnosť Grantech sa zúčastnila dodávky kamerového systému v objektoch spoločnosti Casspos a.s. Košice a prevádzky ZEST v Michalovciach.

Embraco Slovakia s.r.o. Spišská Nová Ves
DODÁVKA A NÁVRH: GRANTECH, Košice

Spoločnosť Grantech sa zúčastnila dodávky kamerového systému v objekte výrobného závodu EMBRACO Spišská Nová Ves.

ďalšie objekty:

Harmanecké papierne a.s. - kamerový systém
Pivovar Šariš a.s. - kamerový systém
Hecket Multiserv s.r.o. Košice - kamerový systém
Stomex s.r.o. výroba obuvy a prac.odevov Prešov - kamerový systém
Strojárne Sabinov - kamerový systém
Lom Hosťovce - IP kameorvý systém
Východoslovenská Vodárenská Spoločnosť a.s. všetky prevádzky - kamerový systém
VACUUMSCHMELZE, Horná Streda

» Návrat na kompletný prehľad referencií
 


TITULKA     |     OBCHODNÉ PODMIENKY     |     CENNÍK     |     PODPORA     |     KONTAKTY
© Copyright GRANTECH, s.r.o. 2012, Všetky práva vyhradené :: Created by Peter HERMAN | phweb.sk