Mestské kamerové systémy

Mestský kamerový systém v meste POPRAD
DODÁVKA a NÁVRH: GRANTECH, Košice

Spoločnosť Grantech sa zúčastnila návrhu a realizovala dodávku mestského kamerového systému v meste Poprad. V meste je nainštalovaných 8 otočných EnviroDome G3 kamier. Prenos videosignálu a telemetrie je riešený bezdrôtovým prenosom do videocentrály mestskej polície. Videocentrálu tvorí digitálny záznamník DIVAR II a klávesnica KBD-DIGITAL.


Mestský kamerový systém v meste MICHALOVCE
DODÁVKA a NÁVRH: GRANTECH, Košice

Spoločnosť Grantech sa zúčastnila návrhu a realizovala dodávku mestského kamerového systému v meste Michalovce. V meste je nainštalovaných 12 otočných EnviroDome G3 kamier. Prenos videosignálu je riešený prenosom po optickom vlákne. Videocentrála v objekte mestskej polície je vytvorená prehľadovým farebným monitorom LTC 2821/90, 12 farebnými monitormi LTC 2813/90, na ktorých je možné trvalé sledovanie každej kamery. Ovládanie kamier a záznam zabezpečuje 16 vstupový triplexný multiplexer LTC 2682/90 prepojený s digitálnym záznamníkom DVR 1 a klávesnicou KBD-MUX.


IP Mestský kamerový systém v meste ŠAĽA
DODÁVKA a NÁVRH: GRANTECH, Košice

Spoločnosť Grantech sa zúčastnila návrhu a realizovala dodávku IP kamerového systému pre mesto Šaľa. Systém je postavený na báze IP technológie BOSCH/VCS. 7 otočných kamier EnviroDome 26x zoom s prepínaním deň/noc a 1x farebná statická kamera s vysokým rozlíšením LTC 0485/51 DINION XF sú do počítačovej siete pripojené prostredníctvom kódekov VCS VideoJet 10. Videocentrálu tvoria 2 pracovné stanice s riadiacim softvérom VIDOS. Na záznam obrazu je použitý záznamový server VIDOS NVR. Videocentála ďalej obsahuje 1 x "analógové" pracovisko vybavené obslužným pultom LTC 5136/51 a 19" monitorom s vysokým rozlíšením LTC 2919/90. Klávesnica a monitor sú do LAN siete pripojené cez VIP 10E. Otočné kamery je možné ovládať cez 2 pracovné stanice VIDOS a aj cez obslužný pult LTC 5136/51.


Mestský kamerový systém v meste KOŠICE
DODÁVKA a NÁVRH: GRANTECH, Košice

Spoločnosť Grantech sa zúčastnila návrhu a realizovala dodávku mestského kamerového systému v Košiciach. V tomto čase (6/2008) je nainštalovaných celkom 10 otočných BOSCH EnviroDome kamier generácie G3 a G4. Prenos videosignálu a telemetrie je riešený po optických vláknach. Videocentrálu tvorí digitálny záznamník BOSCH DIVAR II a klávesnica KBD-DIGITAL. Každá kamera je zobrazená na samostanom 14" monitore. Operátor MKS má k dispozícii aj 21" monitor určený na analýzu záznamu.


ĎALŠIE MESTÁ A OBCE:

Humenné, Sabinov, Trebišov, Rožňava, Svidník, Veľké Kapušany, Sečovce, Spišská Stará Ves, Gemerská Poloma, Lubeník, Medzev, Veľký Šariš, Dobšiná, Fiľakovo, Medzilaborce ...

» Návrat na kompletný prehľad referencií
 


TITULKA     |     OBCHODNÉ PODMIENKY     |     CENNÍK     |     PODPORA     |     KONTAKTY
© Copyright GRANTECH, s.r.o. 2012, Všetky práva vyhradené :: Created by Peter HERMAN | phweb.sk