Novinky 2N


Novinky 2N
Nedeľa, 29 Máj 2016 00:00

Vážený obchodný partner,
predstavujeme náš nový cenník zariadení spoločnosti 2N TEKLEKOMUNIKACE, a.s. s platnosťou od 1.6.2016.

Poznáte 2N Helios IP Safety?
Jedná sa o moderný interkom, ktorý je učený pre nasadenie v tých najnáročnejších podmienkach pre zabezpečenie vstupu či núdzovú komunikáciu. Stretnúť sa s ním môžete vo verejných budovách, doprave, ale aj priemyselných prevádzkach či aquaparku alebo ZOO. Na serveri automatizace.hw.cz vyšla nedávno na interkom 2N® Helios IP Safety velmi obsiahla recenzia..
Montážne podložky pre 2N® Helios IP Verso
Montážne podložky sú určené pre montáž na sklo alebo na nerovnú stenu, kde významne znižujú riziko nesprávnej inštalácie, ktorá môže viesť k zníženiu vodeodolnosti interkomu. Na sklo nie je možné interkom bez podložiek nainštalovať. Sada alebo podložka musí byť rovnako veľká ako zostava 2N® Helios IP Verso.
Vedeli ste, že...
... interkomy 2N Helios IP majú funkciu adaptívnej hlasitosti? V momente kedy sa zvýši hluk v okolí, interkom automaticky zareaguje a zvýši svoju hlasitosť. To je dôležité hlavne v prípade núdzových interkomov, napríklad na nástupištiach alebo v priemysle. Naopak v dobe, kedy je okolo interkomu ticho, interkom svoju hlasitosť zníži, aby zbytočne nerušil okolie.

... 2N® Indoor Touch pri zmeškanom hovore automaticky uloží obrázok náhľadu z kamery 2N Helios IP interkomu? Po príchode domov tak jedným klikom jednoducho zistíte kto sa Vás snažil zastihnúť počas Vašej neprítomnosti....Pozrite si video...
Nová verzia 2N® Indoor Touch s podporou Wi-Fi
Od konca mája je k dispozícií nová verzia komunikátora 2N® Indoor Touch s Wifi pripojením. Využitie nájde predovšetkým v rezidenčnom sektore. Hlavnou prednosťou novej verzie 2N® Indoor Touch je, že v mieste použitia už nebudete potrebovať ethernetový kábel pre pripojenie tohto komunikátora do lokálnej siete.
Nový firmware pre 2N® Indoor Touch
2N vydáva nový firmware verzie 2.0 pre komunikátor 2N® Indoor Touch. Prináša webové rozhranie pre vzdialenú konfiguráciu, podporu WiFi veľa ďalších noviniek v aplikácií 2N®Helios IP Mobile.
2N školenia
Pre obchodníkov a aplikačných technikov, ktorí sa potrebujú zorientovať v novom obore sú pripravené nové online školenia s názvom “Odborníkom za 30 minút“. Rozšírte si svoje znalosti o 2N produktoch a na niektoré zo školení sa čo najskôr prihláste. Všetky školenia ako obchodné, tak aj technické sú zdarma.

Odborníkom za 30 minút:
8.6.2016 – 2N prístupový systém II – Access commander
15.6.2016 – 2N prístupový systém III – Dochádzka
29.6.2016 – 2N prístupový systém IV - Wiegand

Kompletný cenník produktov 2N nájdete v sekcii Cenníky.

Prihlásenie pre nového užívateľa
Prihlásenie pre registrovaného užívateľa
 


TITULKA     |     OBCHODNÉ PODMIENKY     |     CENNÍK     |     KATALÓG PRODUKTOV     |     NOVINKY     |     PODPORA     |     KONTAKTY
© Copyright GRANTECH, s.r.o. 2012, Všetky práva vyhradené :: Created by Peter HERMAN | phweb.sk