Cenník Intellio - IPPTV kamerový systém


Cenník Intellio - IPPTV kamerový systém
Štvrtok, 04 September 2014 00:01
Cenník Intellio - IPPTV kamerový systém

Cenník IPPTV Inteligentný kamerový systém IntellioSpoločnosť GRANTECH sa stala autorizovaným partnerom firmy Intellio Technologies, pre Slovenskú republiku. V našom portfóliu tak nájdete kompletné profesionálne riešenie IP kamerového systému na báze SERVER/KLIENT s inteligentnou analýzou obrazu integrovanou v kamerách za mimoriadne priaznivé ceny.

Pomocou týchto produktov je možné prinášať profesionálne riešenie IP kamerového systému nielen v priemyselných objektoch, bankách, nákupných centrách, vládnych budovách, mestských kamerových systémoch atď /kde je takéto riešenie nevyhnutné/, ale vďaka priaznivým cenám aj do menších zariadení ako sú napr. vzdelávacie inštitúcie, hotely a penzióny, parkoviská...

Toto riešenie sa skladá predovšetkým s užívateľsky veľmi intuitívneho a jednoduchého softvéru, ktorý podporuje kamery s rozlíšením až 12Mpx.


Tento softvér podporuje funkcie ako:
Inteligentné vyhľadávanie podľa pohybu a objektov, na základe uložených metadát.
Digitálne PTZ pre rýchlejšie rozpoznanie.
3D mapy
VisiScanner - videoanalýza pomocou ktorej je možné jednoducho vytvárať štatistiku o návštevnosti, pohlaví a veku.
Funkcie pre dopravné aplikácie - RED STOP systém – kontrola prejazdu vozidla na červenú, rozpoznávanie a evidencia ŠPZ.
Vzdialený dohľad pomocou aplikácií pre smartfóny


Súčasťou tohto riešenia je okrem softvéru aj celý rad kvalitných 1,3MPx, 3MPx, 5MPx a 12 MPx kamier. Kamery s vysokým rozlíšením poskytujú bezchybnú kvalitu obrazu ako cez deň aj v noci a rovnako tak v interiéroch aj exteriéroch. 5 megapixlový snímač CMOS sa môže pochváliť vysokou citlivosťou a nízkou hladinou šumu, čo vedie k pozoruhodnej kvalite obrazu pre identifikáciu nielen uprostred ale v celom zábere kamery slabom alebo silnom svetle, dokonca aj pri priamom slnečnom svetle.

Za účelom lepšieho sledovania v noci alebo v úplnej tme sú niektoré kamery vybavené infračerveným svetlom. Intellio kamery sú schopné vyrovnať sa s veľkou paletou úloh video dohľadu.

Inteligentné funkcie = efektívny kamerový systém

Kamery Intellio ponúkajú okrem výnimočnej kvality obrazu aj mnoho inteligentných funkcií, ktoré sú základom pre efektívne funkčný a ekonomický video monitorovací systém. Vďaka algoritmu Intellio videoanalýzy sú kamery schopné identifikovať kľúčové udalosti a poskytnúť ich operátorovi. Kamery vysielajú detekované udalosti vo vysokej obnovovacej frekvencií a potom ak nie sú zistené žiadne udalosti prepnú sa späť do nízkej obnovovacej frekvencie, čím sa znižuje počet potrebných nahrávacích serverov /možnosť nahrávania až 80 kamier na 1 server/, nároky na šírku pásma siete a kapacitu úložiska, čo prináša výrazné úspory pri inštalácií aj prevádzke.

ONVIF kompatibilita

Okrem vlastných, špeciálne vyvíjaných a testovaných Intellio kamier s inteligentnými funkciami je systém pripravený aj na integráciu širokej škály IP zariadení tretích strán. Vďaka kompatibilite s ONVIF je možná výmena informácií u podporovaných sieťových zariadení ako napr. prenos videa, PTZ kontrola a prenos metadát.

Kompletný cenník produktov pre vytvorenie Inteligentného kamerového systému nájdete v sekcii Cenníky.

 


TITULKA     |     OBCHODNÉ PODMIENKY     |     CENNÍK     |     KATALÓG PRODUKTOV     |     NOVINKY     |     PODPORA     |     KONTAKTY
© Copyright GRANTECH, s.r.o. 2012, Všetky práva vyhradené :: Created by Peter HERMAN | phweb.sk